followmeback

Crazzyy knife prank 🔪 🔪🔪 Follow @craftznation Tag someone with whom you want to try this act ✌️✌️ Follow @craftznation

One for us all to think about 😍😘

E pershtatshme per cdo lloj floku dhe per perdorim te perditshem. Ndihmon ne stimulimin e rritjes se flokeve duke i forcuar ato dhe duke parandaluar renien e tyre. U jep shkelqim dhe ushqen skalpin, e mban ate te shendetshem dhe i ben floket te duken me bukur se me pare. Perdormi: Ampulat e flokeve aplikohen mbas larjes se flokeve. Mbasi t'i keni thare floket aplikoni ampulen ne menyre eventuale dhe pershkoni komplet gjatesine e flokut nje here ne dite. Pershtatet per çdo lloj floku. Permbajtja: Ginseng,Protein,Soje,Root,extract,Zing,Kalcium,Allontin,Glycerin,Caramel. #follow #followme #followback #followforfollow #follow4follow #followers #followher #follower #followhim #followbackteam #followall #followbackalways #follows #following #followgram #followalways #tagblender #followstagram #followshoutoutlikecomment #follownow #followus #followmefollowyou #followmeplease #followbackinstantly #f4f #followmeback #followyou #followforlike #ifollowback #ifollow

K.